• 20 lipca 2024

8 Ball Kush jest to medyczna odmiana marihuany, która stworzona została przez Barney’s Farm. Powstała ona ze skrzyżowania Afganistan a także Pakistan i w 100% jest to Indicą.

Cechy fizyczne 8 Ball Kush

8 Ball Kush to feminizowana odmiana marihuany, która może być używana między innymi w warunkach indoor jak i też jako outdoor. 8 Ball Kush uprawiana wewnątrz może osiągnąć nawet 80 cm i będzie kwitnąć przez około 50 -55 dni. Produkuje plony na poziomie 550g/m2. W warunkach zewnętrznych jest to roślina o wysokości 110 centymetrów, która będzie zakwitać pod koniec września. Odmiana taka będzie się charakteryzować słodkim i nieco ostrym ziemistym sosnowym aromatem a także smakiem.

Uprawa

8 Ball Kush to odmiana, która w uprawie jest dość prosta, najlepiej rośnie w chłodnym i ciepłym, umiarkowanym klimacie. Jest to roślina, która odporna jest na niskie temperatury a także różne choroby jak szara pleśń, pasożyty takie jak mączniak czy przędziorka. Dzięki temu będzie utrzymywać się bardzo dobrze, nie będzie trzeba obawiać się o to, że uprawa zostanie zniszczona przez działanie czynników szkodliwych dla wzrostu roślin.

Medyczna marihuana 8 Ball Kush

Działanie 8 Ball Kush

Użycie 8 Ball Kush powoduje poczucie szczęścia, euforii, zrelaksowania, a także będzie wzmaga uczucie głodu, a także będzie wprowadzać organizm w stan snu. Do negatywnych skutków użycia tej odmiany zaliczyć należy między innymi ból głowy a także suchość oczu. Warto więc uważać na tą odmianę i nie doprowadzić do jej przedawkowania.

Zastosowanie medyczne

Dzięki swoim rozweselającym działaniom i odprężeniu będzie można ten rodzaj również stosować pod kątem leczenia depresji, problemów z zasypianiem. Można także stosować taką marihuanę, jeśli będzie chciało się leczyć zaburzenia snu czy różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Świetnie sprawdza się także w momencie, gdy ma się problemy ze skurczami mięśni.

Ze względu jednak na swoje działanie rozweselające w naszym kraju stosowanie takiej marihuany jest zakazane, nie jest ona dostępna niezależnie czy chodzi o jej działanie medyczne czy relaksujące. Niezależnie od tego trzeba pamiętać, że na świecie ta odmiana jest dość popularna i w wielu miejscach można się z nią spotkać. Również dlatego, że prowadzenie uprawy staje się dość łatwe i efektywne, nie będzie stanowić problemu, by uzyskać zadowalające wyniki prowadzonych upraw, a to dla większości osób, które chcą przygotować taką uprawę będzie rzecz jasna niezwykle istotne.

Warto więc zwrócić uwagę na te propozycje i sięgać po taką opcję, gdy chce się zadbać o zdrowie czy dobre samopoczucie. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top