• 25 czerwca 2024

Jak zrobić olej haszyszowy

Czy wiesz jak zrobić olej haszyszowy? Nigdy nie byłem największym DIY kinda gal, ale myślałem o dając mu spróbować. Naprawdę chcę się nauczyć, jak zrobić olej haszyszowy. Urodziny mojego chłopaka zbliżają się za miesiąc lub tak i znając go, pokochałby to bardziej niż cokolwiek, co mogłabym znaleźć w sklepie. To również dobrze współgra z jego niedawnym przejściem od palenia dużej ilości zioła do zamoczenia stóp w haszyszu.

W zeszłym roku kupiłem mu zestaw Blu-ray Back To The Future i podobało mu się to, ale nie tak bardzo jak domowej roboty kartka, która była do niego dołączona. Nie wspominając o tym, że karta zawierała pre-rolled jointa. Tak, od tamtej pory obejrzeliśmy wszystkie trzy filmy więcej niż raz, ale kartka była prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Marley, możesz mi powiedzieć, jak zrobić olej haszyszowy? Naprawdę chcę, żeby to było dla niego wyjątkowe i wiem, że będzie najszczęśliwszy, jeśli będzie to coś, w co włożę czas i myśl, a nie pieniądze. Wszelkie wskazówki byłyby docenione!

-DIY HASH GAL

Droga DIY Hash Gal,

Dzięki, że się odezwałaś - jesteś singielką?

Przykro mi, ale brzmisz jak najwspanialsza dziewczyna w historii. Jak zrobić olej haszyszowy, co? Jak zrobić olej haszyszowy... Cóż, po pierwsze, trudno nazwać mnie ekspertem, ale przez lata robiłem swój własny olej haszyszowy więcej niż kilka razy i ucieszy cię wiadomość, że kondensator strumienia nie jest potrzebny. Widzicie to? Małe nawiązanie do "Powrotu do przyszłości" specjalnie dla ciebie. Stanowilibyśmy świetny zespół, ty i ja.

Oprócz tego, że sprawia, że twoje zioło jest mocniejsze, olej haszyszowy jest świetnym sposobem na ponowne wykorzystanie mniej pożądanego zioła (pamiętaj, nie psuje się).

Oto jak przypomnieć swojemu chłopakowi, że jesteś DeLoreanem DMC-12 wśród dziewczyn:

Czego będziesz potrzebować:

  • Około 10 gramów wysuszonego, zmielonego ziela
  • Lejek
  • Łyżka
  • Everclear 95% czysty alkohol zbożowy
  • Bezpłomieniowe gorące oko
  • Czyste ostrze
  • Filtry do kawy
  • 2 sitka do zlewu kuchennego
  • Kubek miarowy
  • Szklany słoik

1) Upewnij się, że szklany słoik jest bezpiecznie umieszczony pod sitkiem, filtrem i lejkiem.

2) Połącz marihuanę z alkoholem w kubku pomiarowym.

3) Mieszaj razem przez solidne 3 minuty, a następnie przelej przez sitko do słoika. Wyrzuć resztki roślinne.

4) Pamiętasz lekcje chemii w liceum, kiedy zastanawiałeś się, kiedy te "bzdury", których się uczyłeś, przydadzą ci się w dorosłym życiu. To jest to. Ostrożnie odparuj alkohol.

5) Przelej olej haszyszowy do wybranego przez siebie pojemnika. Bazując na tym, co o tobie wiem, prawdopodobnie zrobisz z tego pojemnika projekt artystyczny, który naprawdę go zdmuchnie.

Teraz na szczycie wiedząc, jak sprawić, by mężczyzna czuł się wyjątkowy, wiesz, jak zrobić olej haszyszowy.

Z poważaniem, Marley

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top