• 20 lipca 2024

"Recenzowaliśmy piekło z Eyce Beaker przez całe lato w Bong Mansion i po miesiącach użytkowania stwierdziliśmy, że jest to akcesorium, które trzeba mieć".

Eyce Bong i wyższe-tee są dostępne w Higher Mentality StoreModelka
: Meagan Amelia Pringle, Fotograf: James Heaslip, Lokalizacja: Bong Mansion

Po pierwsze, muszę wam powiedzieć, że nie uważam się za eksperta w dziedzinie akcesoriów do marihuany, więc dlaczego mogę powiedzieć, że silikonowy Eyce Bong jest Must-Have? Cóż, w rzeczywistości, nie jestem. Jestem po prostu kimś, kto kocha trawkę. Bardzo. Dorastałem paląc bonga, bonga grawitacyjne i "boty", które są obrzydliwym sposobem palenia haszyszu przy użyciu papierosa i szklanej butelki. To powiedziawszy, uwielbiam akcesoria do marihuany.

Nowe bonga, vapes, dab rigs, you name it. Dlatego też byłem tak zaintrygowany, kiedy poproszono mnie o recenzję silikonowego bonga EYCE Bong lub Beaker, jak go nazywają. Już po samym wyglądzie widać, że nie jest to zwykłe bongo. Na przykład, jest on wykonany z silikonu i ma kolor fluorescencyjny fioletowy. Są one dostępne w różnych zabawnych kolorach, ale ja lubię mojego Lil' purple guy. W rzeczywistości, śpiewam wersję "Purple Pills" Eminema i D12, ale zmieniam słowa na "Purple Chills" prawie za każdym razem, gdy ładuję komorę lodową.

Recenzja Eyce Bong: Design

Samo bongo ma kształt jak każde inne bongo z zlewką. Ma szklaną miskę, która prowadzi do długiej fajki, która spoczywa w zbiorniku urządzenia. Po dodaniu zioła do miski, zapalasz zioło zapalniczką i wdychasz przez ustnik na górze zlewki. No wiesz, bonga. Fajną rzeczą w silikonowej formie EYCE jest to, że daje szybkie, duże pociągnięcia i jeśli lód jest świeży, za każdym razem otrzymasz gładkie uderzenie.

Skunk Magazine Hat: Coming Soon, Eyce Bong dostępny już teraz w sklepie The Higher Mentality. Modelka: Brittany Belle, Fotograf: Andrea Hunter, Lokalizacja: Bong Mansion

Recenzja Eyce Bong: Użytek osobisty

Jestem twarda w kwestii bong, więc ogromną zaletą silikonowego bonga EYCE jest to, że jest nietłukące. Cóż, zlewka jest nietłukąca, miseczka i rurka są szklane i takie same jak w każdym bongu. Ponadto bongo unosi się na wodzie i posiada schowek na dole zlewki. Jest to świetna funkcja, jednak zajmuje ona miejsce w zbiorniku na wodę, więc upewnij się, że często zmieniasz wodę. Nie chcesz również zostawić go na słońcu na zbyt długo. Temperatura naprawdę wpływa na jakość pociągnięcia. Poza tymi oczywistymi i możliwymi do uniknięcia wadami, bonga EYCE są obowiązkowym elementem każdej kolekcji akcesoriów. Dzięki temu, że silikon jest łatwy do wyjęcia, jest to również idealna rada na wycieczki na plażę, do domku letniskowego lub na wakacje, ponieważ można go zwinąć i włożyć do plecaka.

Jake Reimer z Press X To Get High testuje Eyce Silicone Bong na swoim wiernym rumaku. Model: Jake Reimer, Fotograf: Andrea Hunter, Lokalizacja: Bong Mansion

Bong Mansion bierze silikonowy bong Eyce Beaker na przejażdżkę. Zdjęcie: Hayley Morgan

Recenzja Eyce Bong: Rekomendacja

Gorąco polecam dodanie go do swojej kolekcji. Nie pożałujesz, a przy cenie 69,99 jest to bardzo przystępne i może funkcjonować jako podstawowe urządzenie. Krótko mówiąc,sprawdziliśmy Eyce Beaker przez całe lato w Bong Mansion i po miesiącach użytkowania stwierdziliśmy, że jest to akcesorium, które musisz mieć. Możesz go kupić w sklepie Higher Mentality właśnie tutaj. Mam szczerą nadzieję, że podobał Ci się ten przegląd silikonowego Eyce Bong.

Silikonowy Eyce Bong jest w 100% zatwierdzony przez Bong Mansion. Skunk Grindr i tacka do rillowania dostępne w sklepie The Higher Mentality.

⅘ Brains

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o The Bong Mansion!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top