• 20 lipca 2024

SPOTKANIE Z BOHATERAMI: SEN DOG OF CYPRESS HILL

Kiedy Puff Digital uruchomił swój Into The Weeds Podcast pod koniec 2018 roku z muzykiem, zwolennikiem marihuany, pisarzem i producentem; Ben Rispin ( Rules, Saint Alvia ) u steru, w towarzystwie współgospodarza / muzyka Efrema Shulza ( Death By Stereo / Voo Doo Glowskulls ) i Bubba Nicholson, dyrektora ds. Zarządzania kanałami dla Thrive Cannabis, nie mieli pojęcia, że podcast o tym, jak jego goście zostali wprowadzeni do marihuany, faktycznie wzrośnie jak chwast (pun intended).

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Podcast - Mike Cambra - Learn To Forget - #VeniceSessions

Uruchomienie z mnóstwem imponujących gości, w tym Money Mark z Beastie Boys, zwycięzca Big Brother Canada Sarah Hanlon, Billy G z Biohazard, Opie Ortiz z Long Beach Dub Allstars / Sublime, fotograf Ophelia Chong i więcej, podcast, który Shulz i Rispin próbowali uruchomić od kilku lat, wybuchł z imponującymi liczbami na starcie i nadal utrzymuje się na stałym poziomie.

Po miesiącu przerwy podczas wakacji, Puff Digital's Into The Weeds Podcast powraca z kolejnym imponującym zestawem gości, aby zakończyć drugą połowę pierwszego sezonu, w tym z takimi gośćmi jak były egzekutor Philadelphia Flyers Riley Cote, legenda UFC Anthony Rumble Johnson, a w tym tygodniu gość; Sen Dog z Cypress Hill i Powerflo, który ma własną legalną markę marihuany, Hill House Reserve.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Podcast - Opie Ortiz - LBDA/Sublime #VeniceSessions

Zapytany o możliwość przeprowadzenia wywiadu z legendarnym MC Hip-Hop'owym / zwolennikiem marihuany, Rispin miał do powiedzenia: "Słucham Cypress Hill od wczesnych lat 90-tych, byli i nadal są ogromną częścią tego, dlaczego robię to, co robię dzisiaj. W 10 klasie robiłem swój projekt z historii i polityki na temat legalizacji i "pożyczyłem" większość treści z wlotu "Black Sunday" Cypress Hill. Możliwość podzielenia się tą historią z Sen Dogiem była surrealistyczna i myślę, że 15-letni Ben byłby zadowolony z tego, co 40-letni Ben zrobił z naszego życia. Nie wspominając o tym, że Sen Dog był fajny jak cholera".

Nicholson, którego twardy wygląd i chropowaty głos często zaprzeczają jego sentymentom na antenie miał do powiedzenia o wywiadzie z gwiazdą rapu: "Kiedy spotykasz swoich bohaterów z dzieciństwa, możesz mieć tylko nadzieję, że są tacy, jakimi wymyśliłeś ich w swojej głowie... Sen okazał się prawdziwy, wizja, którą zawsze miałem o nim. Jego dobroć, błyskotliwość i elokwencja w przekazywaniu swoich opowieści na zawsze pozostaną w moim sercu i głowie....".

Rispin, zgadzając się z Nicholsonem, kontynuował: "Często obawiałem się spotkania z moimi idolami, mogę z łatwością powiedzieć, że to spotkanie było najlepszym, jakie mogło być. Sen Dog poświęcił nawet czas na pogawędkę o Simpsonach, czasach licealnych, kiedy oglądał Slayera i oczywiście o tym, jak został "Into The Weeds". “

Na to samo pytanie Shulz z LA, który zajmuje się rezerwacją gości, odpowiedział: "Cóż, jako że był to mój drugi wywiad z Senem, byłem pod wrażeniem tego, jak wiele nowych projektów realizował na raz. Jest jednym z najciężej pracujących ludzi, jakich spotkałem w hip hopie, rocku i kulturze marihuany. Co za niesamowite doświadczenie móc usiąść z nim ponownie."

Odcinek został nagrany na 2018's MJ BizCon w Las Vegas do żywej publiczności, coś, co staje się nieco bardziej powszechne dla gospodarzy Into The Weeds.

"Mieliśmy przywilej nagrywania na żywo w #Upinthesquare, imprezie plenerowej Up Cannabis, która odbyła się przed legalizacją na torontońskim Yonge & Dundas Square. Mieliśmy wspaniałe doświadczenie z tą ekipą i przeprowadziliśmy kilka świetnych wywiadów z Rickiem Jackettem z Finger 11, Jonem Harveyem z Monster Truck i dyrektorem ogrodnictwa Up, Scottem Beltonem. Myślę, że te odcinki ukażą się pod koniec lutego", kontynuował Rispin, "Jednak wolę intymne warunki wynajmowania domu lub nagrywania w studio. To bardzo fajne, że ciągle jesteśmy proszeni o robienie naszego podcastu na żywo i że ten program ma oddźwięk. Rozmawialiśmy o tym, żeby zrobić to jeszcze raz, ale czas pokaże".

Odcinek Sen Dog's Into The Weeds jest dostępny już teraz na iTunes, Spotify, lub gdziekolwiek gdzie słuchacie podcastów.

Odwiedź stronę www.getintotheweeds.com i śledź podcast Puff Digital's Into The Weed na Instagramie, Facebooku i Twitterze pod adresem @getintotheweeds.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Podcast - Rick Thorne - BMX #VeniceSessions

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top