• 20 lipca 2024

Netflix anuluje Disjointed, dając przykład, że ludzie mają już dość stereotypów związanych z paleniem.

Netflix zdecydował się nie przedłużać na drugi sezon serialu komediowego Disjointed z Kathy Bates w roli głównej. Jest to prawdopodobnie spowodowane słabymi recenzjami. Podczas gdy trawka powoli toruje sobie drogę do głównego nurtu telewizji, wśród programów o marihuanie pojawiła się niefortunna ofiara.

Disjointed się wypala

Netflix ogłosił, że będzie anulować Disjointed. via Metro Journal

Serial pochodzi od twórcy The Big Bang Theory, Chucka Lorre'a i byłego scenarzysty Daily Show, Davida Javerbauma. Wylądował w Netflixie na 20-odcinkowym zamówieniu po wojnie ofertowej pomiędzy kilkoma znaczącymi nadawcami i streamingiem.

W roli Ruth, życiowej zwolenniczki marihuany, która jest właścicielką punktu sprzedaży marihuany w Los Angeles, występuje dwukrotna laureatka nagrody Emmy Kathy Bates. Do Ruth Bates dołączają trzy kelnerki, jej dwudziestokilkuletni syn i kłopotliwy ochroniarz, z których wszyscy, co nie jest zaskakujące, byli naćpani częściej niż nie.

Jedna z gwiazd drugoplanowych serialu, Michael Trucco, ogłosił informację na Twitterze.

Kocham ich jak rodzinę i uwielbiam robić ten serial. Tak smutno patrzeć jak odchodzi
Dziękuję wam wszystkim za oglądanie! @MsKathyBates @RealElizabethHo @SullivanNicole @LizAlderfer @BirdySoderdy @toneBell @AaroncMoten @Reddsaidit @DougieBaldwin @davidjaverbaum #Disjointed #gonetoosoon pic.twitter.com/37wQZTkRtR

- Michael Trucco (@MichaelTrucco) 14 lutego 2018 r.

Wydawało się, że serial będzie miał dwa sezony, po oryginalnym debiucie w sierpniu 2017 roku, ale pierwszy sezon został faktycznie podzielony na dwa. Wydaje się jednak, że Netflix próbował zdobyć większą widownię po pierwszej połowie pierwszego sezonu. Jednak pokaz nigdy nie wystartował, co doprowadziło do jego niefortunnego anulowania.

Seria otrzymała słabe recenzje od krytyków, panning pokaz dla jego przewidywalnych żartów i over-the-top działki puli. Ponadto, krytycy wyśmiewali dziwne animowane sekwencje cutaway i tylko ogólny brak humoru.

Podczas gdy krytycy byli mniej niż korzystne z show, przypadkowi fani, ogólnie, wydawało się zatwierdzić komedii puli. Seria posiadała fatalną 23-procentową ocenę wśród krytyków na Rotten Tomatoes, ale szacowny wynik 80 wśród widzów.

Sitcom "Disjointed" anulowany

Pomimo anulowania Disjointed, to nie powinien być koniec drogi dla Bates lub Lorre i ich odpowiednich powiązań z Netflixem.

Bates, jej współpracownik z American Horror Story, Ryan Murphy, podpisał z Netflixem pięcioletni kontrakt na wyłączność, którego wartość może sięgnąć 300 milionów dolarów. Jeśli Bates chciałaby wrócić do serwisu streamingowego, to z pewnością byłaby to dla niej najłatwiejsza droga. Jednak na razie wygląda na to, że ostatnie przedsięwzięcie duetu, to po prostu, zwykła płotka.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top