• 20 lipca 2024

Wycieczki drogowe to zawsze fajny sposób na rozpoczęcie sezonu wiosennego i letniego. A jeśli jesteś miłośnikiem wszystkiego, co związane z konopiami, może to być najlepszy sposób na podróżowanie w celach legalnych. Pozostań w obrębie stanu lub prowincji i ciesz się miejscami wokół siebie!

Kto nie lubi dobrych wycieczek? I konopie mają tendencję do iskrzenia pragnienie przygody, więc dlaczego nie wziąć udział. To znaczy tak, będzie to wymagało od ciebie posiadania trzeźwego kierowcy przez cały czas. Ale plan może obejmować jazdę na plażę, palenie, biwakowanie i wyjście następnego dnia na trzeźwo. Ok, mamy ten plan pokonany. Ale co z zasadami jazdy z marihuaną? Albo z zapachem?

Cóż, oto kilka wskazówek, które poprowadzą ciebie i twojego przyjaciela podczas naszej następnej przygody. Ale, zawsze znaj swoje prawa w prowincji i stanie. Federalnie marihuana nie jest legalna...jeszcze! Wciąż możemy mieć nadzieję. Ale na razie, utrzymuj wycieczki drogowe w rozsądnej odległości.

Wykup bycie wyznaczonym kierowcą

To jest po prostu dobra zasada dla każdej podróży drogowej. To pomaga z wyczerpania, koncentracji, i naprawdę ogólnej zabawy. Nikt nie chce być kierowcą przez cały czas. Cóż, może ty chcesz! Jeśli ty, DOPE! Oczywiście, chcesz, aby ten wyznaczony kierowca pozostać trzeźwy. Oznacza to, że nie palić, nie edibles, żadnych niespodzianek! Jeśli zdecydujesz się na road trip sam, wiesz co to oznacza? Będziesz mógł budować podekscytowanie, kiedy dotrzesz do miejsca docelowego, aby po raz pierwszy wypalić swojego spliffa. Ponieważ NIE będziesz palił w trasie. Prawda!?

Wybierz idealne miejsce na Road Trip

Masz więc kilka opcji. Jeśli już mieszkasz tam, gdzie jest to legalne, wybierz się na fajną wycieczkę nad pobliskie jezioro lub w dobre miejsce do wędrówek. W przeciwnym razie, dlaczego nie podróżować do miejsca, gdzie jest to legalne! Ale upewnij się, aby przygotować się przed wyjazdem. Mówię o: szukaniu dyspensariuszy, sprawdzaniu zasad (aka. czy potrzebujesz licencji medycznej?), możesz nawet sprawdzić, czy nie ma tam noclegów i śniadań z konopiami indyjskimi! Na prawdę, co jest lepsze niż dobra pobudka i pieczenie? I zawsze wiedz, że biwakowanie jest fantastyczną opcją.

Zawsze bądź przygotowany na pogodę

Po prostu zawsze bądź ostrożny na wszystko, co może się wydarzyć, sprawdź pogodę w miejscu, do którego się wybierasz z wyprzedzeniem, a nie tylko tam, gdzie jesteś. I nie pozwól, aby deszczowy dzień Cię powstrzymał. A jeśli ma padać, to może zwińcie jointa przed czasem. Albo BYBC (Bring Your Bong Camping) i zrób sobie z nim dobrą sesję przy ognisku.

Trzymaj go w bagażniku

Jeśli prowadzisz samochód z marihuaną, zwłaszcza z surowym kwiatem, najlepszym pomysłem jest trzymanie go w bagażniku, gdy jesteś w ruchu. Dodatkowo, jeśli masz licencję medyczną, możesz trzymać swoją ilość przy sobie tak długo, jak długo jest w jednej torbie. Ale miej swoją licencję i wiedz, że możesz być nękany trochę przez policjantów. Policjanci nie mają jednak dobrego sposobu na sprawdzenie, czy kierowca jest na haju. Jednak nikt nie powinien być palenie w samochodzie, gdy jest w ruchu i zachować edibles tylko do pasażerów i być może poza zasięgiem, aby znaleźć.

Przynieś aparat fotograficzny

Mam na myśli to, że zawsze jest miło SnapChat swoje doświadczenia i iść na żywo na Facebooku. Mam na myśli, że każdy musi dogonić na swojej ostatniej historii Instagram. Ale, przynosząc zwykły aparat wzdłuż, może pomóc ty i twoi przyjaciele, aby sprawdzić z regularnego życia, ale nadal uchwycić wspomnienia na później. Osobiście wiem, że jestem uzależniony od mojego telefonu. Więc mój aparat jest moją tajną łaską ratunkową podczas moich podróży. Nagrywaj filmy, rób zdjęcia i stwórz coś dla siebie i swoich przyjaciół, co będziecie mogli później oglądać podczas palenia w domu! Wspominanie jest zawsze zabawne.

Przynieś dobrą muzykę i podcasty

Możesz wybrać typowe stonerowe klasyki: Trochę Cypress Hill lub Black Sabbath, nawet jakieś podcasty High Times. Albo możesz być kreatywny. Poproś wszystkich o wysłanie listy swoich ulubionych klasycznych stonerowych piosenek, ale też takich, które są najczęściej odtwarzane w iTunes. Wymieszaj to z jakimiś TedTalks, Joey "CoCo" Diaz lub Joe Rogan Podcasts. Upewnij się, że ściągnąłeś wystarczająco dużo muzyki na całą swoją podróż. Jeśli jesteście prawdziwymi melomanami, nie zapomnijcie też o bezprzewodowym głośniku Bluetooth. Nie ma to jak słuchanie ACDC na szczycie góry podczas palenia jointa!

Nie odwadniaj się i nie głoduj

Podczas słuchania chrup wszystko, od popcornu z jalapeno, przez plasterki jabłka, po te pyszne precle z masłem orzechowym. Zawsze ważne jest, i jest to część tradycji road trip, aby zatrzymać się w jakimś zapomnianym przez Boga burgerowni, która wygląda jakby była chora lub nie mogła zapłacić czynszu - a jednak ma długą na milę kolejkę turystów za drzwiami. Bo, kochanie, te miejsca będą miały najlepsze z COŚ! Upewnij się, aby załadować się na wodę, herbaty mrożone, może nawet przynieść cooler lub dwa z ulubionych napojów. Pop jest świetny dla pobudzenia kofeiny i cukru, ale nie popieram go. Jeśli jesteś na kempingu lub podróżujesz daleko, może uderzyć do sklepu spożywczego, gdzie idziesz, więc jest więcej miejsca w samochodzie. Upewnij się, że zabierzesz ze sobą swoje ulubione przekąski i będziesz mógł cieszyć się pachnącymi konopiami aromatycznymi przy ognisku.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top