• 20 lipca 2024

Ta propozycja to tak naprawdę kolejny klasyk jaki możecie znaleźć w naszym sklepie, gdzie oferujemy wam różnego rodzaju nasiona marihuany. Spośród nich będziecie mieli okazję dopasować odpowiednie do swoich potrzeb, wybrać takie, których uprawa nie będzie stanowić problemu. Wśród tych znajduje się Auto Blueberry Dutch Passion.

Jest to jedna z ciekawszych propozycji a jednocześnie najbardziej popularnych na rynku nasion auto. Na pewno warto na nie zwrócić uwagę i się bliżej z nimi zapoznać.

Pochodzenie nasion Auto Blueberry Dutch Passion

Feminizowane nasiona Blueberry to absolutny bestseller tego producenta. Powodem tej wielkiej popularności jest przede wszystkim bardzo dobra jakość tego rodzaju marihuany. Właśnie ten powód był najważniejszy przy tym jak tworzona była ta wersja nasion. Nie chodziło natomiast o maksymalizację efektów. I ostatecznie rzeczywiście te efekty jakie się pojawiły były świetne. Jedyne geny jakie zostały dodane aby tą właśnie marihuanę uzyskać to kanadyjskie nasiona Ruderialis, które sprawiły, że można osiągnąć w tym przypadku automatyczne kwitnięcie. Aby uzyskać efekt końcowy zadowalający nasiona zostały poddane pięciokrotnemu wtórnemu krzyżowaniu.

Nasiona konopi Blueberry

Cechy charakterystyczne odmiany AutoBlueberry Dutch Passion

Nasiona Auto Bluberry Dutch Passion potrzebują tylko około 10 tygodni niezależnie od tego jakie będą cykle naświetlania. Dzięki temu rzeczywiście te nasiona charakteryzują się tym, że mają znaczącą przewagę w stosunku do innych nasion marihuany, tych które ogólnie można nazwać klasycznymi czy też tradycyjnymi nasionami. Ta odmiana jest odpowiednia zarówno do uprawy na zewnątrz jak i wewnątrz. W tym drugim przypadku można oczekiwać, że będzie w stanie kwitnąć nawet 2-3 razy w ciągu sezonu, a więc te efekty jej uprawy będą rzeczywiście wyjątkowe.

AutoBlueberry to odmiana, która nie należy do szczególnie wysokich, dlatego jej uprawa nie będzie dzięki temu stanowić problemu. Jednocześnie będzie to świetna odmiana, ponieważ jej fioletowo niebieski kolor będzie w stanie cieszyć oko. Przyjemność sprawiać będzie również słodki zapach jagód Auto Blueberry.

Nie będzie to uprawa, która może stanowić problem, nawet jeśli dla kogoś będą to dopiero początki z prowadzeniem takich upraw. Dlatego bez obaw można będzie po tą odmianę sięgać i uprawa będzie realizować się w korzystny sposób. Jeśli więc szukacie stosunkowo łatwej uprawy to będzie można sięgnąć właśnie po tą odmianę, uprawa nie powinna stanowić problemu, będzie można ją zrealizować dość szybko.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top