• 20 lipca 2024

Mówiąc o firmach zajmujących się dystrybucją nasion konopi mamy świadomość tego, że ich ranga nigdy nie jest taka sama. Wiele z nich dopiero buduje swoją silną pozycje, inne zaś pojawiają się na rynku i niemal natychmiast znikają z niego, okazuje się bowiem, że nie są w stanie zaoferować wysokiej klasy produktów. Nie brakuje jednak i takich, które cieszą się opinią podmiotów niemal legendarnych. Tak jest, między innymi, w przypadku Dutch Passion.

Firma ta pojawiła się na rynku w latach dziewięćdziesiątych i niemal natychmiast zapisała się na nim złotymi zgłoskami. Do szczególnie ważnego wydarzenia doszło przy tym w połowie dziewiątego dziesięciolecia dwudziestego wieku. To właśnie Dutch Passion odpowiada za stworzenie, a następnie również za wprowadzenie do sprzedaży feminizowanych nasion marihuany. Jeśli jednak interesują nas jej początki, musimy jeszcze bardziej cofnąć się w czasie. Najlepiej przenieść się aż do roku 1987, kiedy to biolog Henk Van Dalen zdecydował się założyć firmę, która będzie wprowadzać do obiegu nasiona, nad którymi pracował.

Nasiona Dutch Passion

Ich odmiany bazowały przede wszystkim na genetyce pochodzącej z dwóch państw – Tajlandii oraz Nigerii. Były przy tym rozwiązaniami na tyle atrakcyjnymi, że nie minęło wiele czasu, a udało się im zdobyć uznanie w oczach nawet bardzo wymagających klientów. Oczywiście, osoby zainteresowane nasionami Dutch Passion powinny liczyć się z tym, że ich cena nie jest niska. Okazuje się jednak, że wcale nie wpływa to niekorzystnie na wyniki sprzedażowe. Szukając przyczyn takiego stanu rzeczy warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że odbiorcy cenią sobie jakość.

Widoczne jest jednak również charakterystyczne dla nich zaufanie do marki, której pozycja na rynku jest tak silnie ugruntowana. Należy zresztą podkreślić, że Dutch Passion wcale nie ogranicza się do czerpania korzyści z osiągniętych przez siebie sukcesów. Nadal inwestuje zarówno w badania, jak i w sam rozwój marki. W jej dorobku znajdują się odmiany takie, jak choćby Blueberry, White Widow oraz Mazar. Ogromną popularność zdobyły sobie jednak również ich odmiany automatycznie kwitnące takie, jak choćby Indica Ruderalis znana też jako AutoMazar. Nie można zapominać także o kolekcji nasion outdoor – idealnej do uprawy w zimnym klimacie Holandii.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top