• 20 lipca 2024

Barney’s Farm to firma, która już od roku 1986 zajmuje się produkcją nasion marihuany. Firma powstała w holenderskim Amsterdamie. W momencie jej zakładania Derry był członkiem niewielkiego stowarzyszenia skupiającego wokół siebie hodowców konopi indyjskich. Stowarzyszenie to koncentrowało się przede wszystkim na zbieraniu materiałów genetycznych, które następnie znajdowały zastosowanie w procesie tworzenia nowych odmian.

Zadanie nie było łatwe i wymagało podróżowania często do odległych zakątków świata. Na sprzedaż nasion marihuany pod własną marką Barney’s Farm musiała jeszcze poczekać. Miało to miejsce w roku 1991 i od samego początku jasnym stało się, że narodził się podmiot, którym warto się zainteresować. Firma szybko zyskała rozgłos, a same nasiona cieszyły się bardzo dobrą opinią. Nie było w tym jednak nic dziwnego, skoro nasiona oferowały wyjątkowo zróżnicowaną genetykę.

Pierwszym naprawdę dużym sukcesem okazała się odmiana Sweet Tooth. O jej powodzeniu najlepiej świadczy zresztą to, że pomimo upływu czasu odmiana ta nadal cieszy się popularnością. Dziś Barney’s Farm jest często określana mianem największego producenta nasion konopi na świecie. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o to, jak wiele prawdy kryje się w tym sformułowaniu, warto jednak podkreślić, że zawsze mamy w ich wypadku do czynienia z nasionami charakteryzującymi się bardzo wysoką jakością.

Sklep z nasionami marihuany

Firma znana jest również z tego, że nieustannie dba o swoją opinię najlepszego banku nasion konopi indyjskich. Obecnie do kupienia są więc nie tylko nasiona regularne, ale również nasiona feminizowane i te automatycznie kwitnące. Nieustannie jednak za najpopularniejsze uznaje się feminizowane nasiona indor. Tu warto wspomnieć o odmianach takich, jak Critical Kush, LSD i Pineapple Chunk. O ich wysokiej jakości świadczy zresztą nie tylko uznanie w oczach klientów, ale również liczne nagrody, jakie udało im się zdobyć na konkursach konopnych Cannabis Cup. Konkursy te zasługują zresztą na szczególne podkreślenie.

Gdy analizujemy liczbę wygranych, nasiona Barney’s Farm nieustannie utrzymują się w światowej czołówce. Nie można zresztą zapominać o tym, że odmian wyróżnionych jest znacznie więcej. Warto więc wspomnieć choćby o takich, jak Acapulco Gold, Liberty Haze, Amnesia Lemon oraz Tangerine Dream mając na uwadze to, że lista ta i tak jest niekompletna.. Oczywiście, tak duże sukcesy budzą pewne wątpliwości wśród konkurentów. Jak jest jednak naprawdę, każdy powinien ocenić sam.  Tylko wtedy pewność będzie stuprocentowa.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top