• 28 maja 2024

Easy Sativa to jedno z najbardziej popularnych ziół jakie znajdziecie w ofercie. Szczególnie chętnie jest ona wybierana przez te osoby, które chcą decydować się na uprawy outdoor. Głównym atutem tej odmiany będzie to, że jest ona odporna na chłodniejszy klimat. Jest to przede wszystkim znakomity wybór dla osób, które chcą uprawiać te nasion a na terenie północnej półkuli.

Szczególne cechy odmiany Easy Sativa

Easy Sativa przygotowana przez Female Seeds jak nazwa wskazuje jest to czysta Sativa, która odrobinę uwagi ze strony plantatora będzie w stanie wynagrodzić rzeczywiście plonem na bardzo wysokim poziomie. Roślina charakteryzuje się tym, że jest bardzo szybka i rośnie w bardzo dobrym tempie. Zasiać ją można w połowie maja i można oczekiwać, że we wrześniu będzie ona już gotowa. Rzeczywiście wynik będzie więc świetny. W związku z tym, że można liczyć na takie tempo rośnięcia jest to bardzo popularna propozycja i zioło to świetnie się sprzedaje, cieszy się nieustannie dużą popularnością.

Odmiana jest stosunkowo łatwa w prowadzeniu, ponieważ rośnie praktycznie sama i znosi bez problemów zarówno pojawiające się okresy suszu jak i też niskie temperatury jakie mogą się pojawić. Poradzi sobie bardzo dobrze nawet z pierwszymi pojawiającymi się przymrozkami. Dlatego będzie to odmiana bardzo dobra dla tych wszystkich osób, które zdają sobie sprawę z tego, że ich uprawa będzie się realizować w trudnych warunkach i muszą w związku z tym dbać o przygotowanie takiej formy uprawy, w której z tymi trudnymi warunkami będzie sobie można bez większych problemów poradzić.

Uprawa Easy Sativa

Co zaleca producent?

Jeśli ktoś chce uzyskać jak najwyższą jakość plonów i myśli o tym, by zwiększyć wydajność rośliny to najlepiej będzie decydować się na wysianie nasion w okolicach kwietnia albo maja. Producent zaleca również, by nie stosować sztucznego naświetlania przed wysadzaniem, ponieważ mogłoby to wpływać niekorzystnie na tą roślinę

Smak odmian nie jest do końca ustabilizowany, ponieważ w jednej paczce pojawić się mogą nasiona, które mają zarówno pikantny jak i słodki fenotyp. Pewne będzie również to, że ta roślina daje wyjątkowy haj, który będzie miał energetyczny charakter. dzięki temu nawet ten użytkownik, który będzie zblazowany i będzie czuł brak energii może oczekiwać, że zostanie skuteczny postawiony na nogi. To wybór doskonały na dzień, do pracy, na uczelnie, ale sprawdzi się również na imprezie. Należy powiedzieć, że Easy Sativa na pewno będzie spełniać Wasze oczekiwania i będziecie z niej zadowoleni. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top