• 25 czerwca 2024

Poza czystymi odmianami Sativa oraz Indica dużą popularnością cieszą się między innymi rozmaite hybrydy, a więc takie odmiany, które mają charakter mieszanki obu tych gatunków, niekiedy także z dodatkową domieszką Ruderalis a więc dzikiej konopi. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne nasiona konopi, także hybrydy, które zawierają po 50% Indica oraz 50% Sativa.

Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z przygotowaną ofertą nasion, by spośród nich wybrać coś interesującego dla siebie. Większość odmian marihuany jakie na rynku są dostępne to właśnie hybrydy. Breederzy z innych krajów doprowadzają do krzyżowania odmian ze sobą, by w ten sposób wyciągnąć z takiej rośliny wszystko to co najlepsze. Pole do popisu jest naprawdę bardzo duże. Natomiast my możemy z tych różnych zdobyczy korzystać i dzięki temu oferować klientom rzeczywiście najlepsze odmiany, które przygotowywane są przez renomowanych producentów z całego świata.

Nasiona Indica

Zaglądając do nas znajdziecie tworzony z pasją bank, w którym znajdują się zróżnicowane nasiona pestek konopi. Dla nas pasja do kolekcjonowania staje się tym co sprawia, że mamy rzeczywiście wiele świetnych propozycji, tak że każdy pośród nich ma okazję szukać coś dla siebie. Obok bogatej gamy ziaren mamy również dla odwiedzających naszą stronę wiele ciekawych informacji związanych z marihuaną. Oczywiście wszystkie nasze informacje mają charakter edukacyjny. Zgodnie z naszym prawem w celach kolekcjonerskich zakup nasion jest absolutnie legalny, dlatego nie trzeba się zakupów obawiać.

Tworzymy nasz sklep z myślą o kolekcjonerach tych początkujących jak i tych już doświadczonych. Na rynku znajdziecie obecnie czyste odmiany Sativa i Indica, ale także w zasadzie przede wszystkim połączenia, hybrydy w których mamy geny Sativa oraz Indica, czasami pojawiają się tam również geny Ruderalis. W niektórych odmianach przeważać będą geny Indica, niekiedy więcej będzie genów Sativa.

Prawdziwa hybyrda to jednak taka, która będzie złożona po 50 procent z obu odmian. Odpowiednie krzyżowanie tych właśnie dwóch gatunków da doskonałe efekty. Odmiana marihuany tego rodzaju ma cech typowe i dla Indica i część charakterystycznych cech dla Sativy. Dzięki temu przygotowywane są szczepy, które będą dużo szybciej dojrzewać, ale zapewniają również doskonałe plony, w których będzie duża zawartość THC. Możliwości są tutaj praktycznie nieograniczone. Wprawieni breederzy są w stanie tak połączyć nasiona i stworzyć hybrydę, w której będzie wszystko co najlepsze w marihuanie. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top