• 25 czerwca 2024

Prezentacja marek, które umożliwiają nam zakup nasion najlepszych producentów z pewnością nie byłaby kompletna, gdybyśmy pominęli Bulk Feminized Seeds. Dla niektórych osób odkrycie tego, że mamy do czynienia z pośrednictwem, może stanowić pewne zaskoczenie.

Nie od dziś wiadomo jednak, że to nie właściciele marek nasion odpowiadają za ich produkcję. Zwykle ich zadaniem jest wybór najbardziej atrakcyjnych odmian i negocjacje, dzięki którym odmiany te będą oferowane w maksymalnie przystępnych cenach. Proces produkcyjny z kolei jest w większości przypadków wykonywany przez podwykonawców. Zjawisko to jest charakterystyczne zresztą nie tylko dla upraw europejskich, ale i światowych. Oczywiście, podwykonawcy nie muszą liczyć jedynie na siebie.

Pośrednicy troszczą się o to, aby dostarczano im materiał genetyczny. Ten przybiera nie tylko postać klonów, ale również specjalnych nasion. Nasiona te zwykle pochodzą od autorów konkretnych szczepów. Ci ostatni udzielają również informacji na temat tego, jakie czynności wykonywać, jeśli gotowy produkt ma być rzeczywiście satysfakcjonujący. W konsekwencji ceny nasion nie mogą być niskie. Dużą ich część stanowi marża, współpraca musi bowiem być opłacalna zarówno dla sprzedawcy nasion, jak i dla podwykonawcy działającego na jego zlecenie.

Oferta Bulk Feminized Seeds

Decydując się na korzystanie z usług Bulk Feminized Seeds można mieć jednak pewność, że omija się machinę marketingową, z którą tak często ma się przecież do czynienia. Płaci się jedynie za produkt i nie bez znaczenia wydaje się to, że jest to produkt naprawdę dobry. Feminizowane nasiona charakteryzuje bardzo wysoka jakość. Pochodzą one przy tym zarówno od podwykonawców z Holandii, jak i z Hiszpanii.

W Polsce przez długi czas zakup Bulk Feminized Seeds nie był jednak możliwy, a konieczność sprowadzania nasion z zagranicy w małych ilościach sprawiała, że można było polemizować z tym, czy przedsięwzięcie było opłacalne. Teraz jednak wiele się zmieniło i od roku 2011 nasiona pod szyldem Bulk Feminized Seeds można kupić także w naszym kraju. Dziś jest to zresztą prawdziwy bestseller, nasiona cieszą się bowiem ogromnym zainteresowaniem klientów. Mówienie o najlepszych odmianach może być trudne, wszystkie są bowiem wysoko cenione. Warto jednak wspomnieć o odmianach Auto White Russian, Auto Mazar oraz Auto White Widow. Co ciekawe, ostatni okres to wzrost popularności kolekcji nasion outdoor. Tu warto wspomnieć choćby o Outdoor Afghan, Outdoor Super Skunk oraz o wyjątkowym Northern Passion 2.0. W tym ostatnim przypadku mówimy o odmianie, która zaskarbiła sobie uznanie klientów na lata.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top