• 25 czerwca 2024

Dinafem to podmiot doskonale znany jako czołowy hiszpański producent feminizowanych nasion marihuany. Pochodzi z północnej części Hiszpanii, na lokalnym rynku działa przy tym pod dzisiejszą nazwą od roku 2005. Decyzja o powołaniu do życia firmy została podyktowana potrzebą zgłaszaną przez samych założycieli. Ci chcieli zaprezentować swoje produkty światu i szukali jednej wspólnej marki dla nich.

Nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z firmą, która nie ma nawet piętnastu lat. Pierwsze zbiory nasion marihuany miały miejsce znacznie wcześniej, bo już w roku 1999, możemy więc mieć pewność, że atutem hiszpańskiego producenta jest bardzo duże doświadczenie, jakim może się pochwalić. Najpopularniejsze odmiany pojawiające się pod szyldem Dinafem to przede wszystkim Moby Dick, Critical+, White Widow i Original Amnesia. Już sama lista musi być przez nas przyjmowana z dużym uznaniem, okazuje się jednak, że nie jest to wcale jedyny argument przemawiający za dokonywaniem zakupów właśnie u tego źródła.

Nie mniej interesujące wydaje się to, że mamy do czynienia z nasionami, które są produkowane z oryginalnych klonów, co nie jest przecież sytuacją aż tak często. Mamy zresztą do czynienia z ludźmi wyjątkowo otwartymi, a co za tym idzie – mogącymi poszczycić się znakomitymi relacjami z najlepszymi growerami na świecie.

Nasiona firmy Dinafem

Nic więc dziwnego, że nasiona są produkowane w oparciu o genetyki, które obecnie uznaje się za wiodące w skali świata. Nie można też pominąć tego, że to właśnie do firmy Dinafem należy prestiżowy tytuł światowego lidera w produkcji nasion autoflowering.

Produkty te znajdują bardzo ważne miejsce w ofercie przygotowanej z myślą o kolejnych klientach, ci ostatni cenią sobie przy tym ich wyjątkowo wysoką jakość. Na uwagę zasługuje i to, że praktycznie w odniesieniu do wszystkich ich najlepszych odmian można mówić o dostępności w wersji zakładającej automatyczne zakwitanie. Za nasiona konopi sprzedawane pod tym szyldem należy często zapłacić więcej niż za rozwiązania konkurentów. Jeśli jednak przeanalizujemy wyniki sprzedaży, szybko zorientujemy się, że dla wielu osób wcale nie jest to przesadne ograniczenie. Nie bez znaczenia wydaje się i to, że mamy do czynienia z nasionami objętymi gwarancją. Jeśli więc nie spełnią naszych oczekiwań, możemy liczyć na nowe pestki.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top